Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Břežanský biograf - Manželské etudy: Nová generace

Čtvrtek 4. dubna od 19 hodin: Nové tisíciletí, nová generace, nové příběhy. Dcera Heleny Třeštíkové Hana zachytila příběh mladé dvojice od svatby, narození syna a stěhování za město až po exekuce, krize a konflikty, které půjde jen těžko překonat.
Manželské etudy: Nová generace
čtvrtek 4. dubna od 19 hodin                 

Mirka a Kuba se seznámili na technoparty, narodila se jim dcera a rozhodli se vzít. Svatbou začíná sedm let štěstí, lásky i bolestivých pádů. Mladá dvojice čelí odvěkým výzvám, ale také lákadlům a záludnostem života v současném Česku. Přichází stěhování za město, druhé dítě, hypotéka, krize. Dokáže rodina společně překonat největší překážku? Pomocí časosběrné metody zachycuje Hana Třeštíková  ve svém režijním debutu soukromá dramata strhujícím způsobem. Navazuje tak na dílo své matky Heleny, která tento populární formát proslavila.

Česko, 2019, 91 min, nevhodnný mládeži do 12 let
Režie: Hana Třeštíková

Rezervace lístků

 

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
ZmJjYWE0O