Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

3. ROČNÍK BŘEŽANSKÉHO DĚTSKÉHO DESETIBOJE

Běh na 240/480 metrů, hluboký předklon, kop na bránu, hod na klauna/koš, T-běh, hod míčem vsedě, skok z místa/trojskok, sedy-lehy, sprint 60 m, postoj na čápa. DESET DISCIPLÍN. Přijďte si poměřit své schopnosti a síly! Výzva, která měla již potřetí přilákat děti si po vánočních prázdninách zasportovat. A přilákala. Hned první lednovou neděli dorazilo do naší sportovní haly celkem 116 závodnic a závodníků. V průběhu dne soutěžili ve třech věkových kategoriích, a to s velkým nadšením a neskutečným nasazením.

Vítězové jednotlivých kategorií:

 

Poděkování patří Obci Dolní Břežany za poskytnutí dotace, bez které by děti nemohly být odměněny zaslouženými cenami.

Dále moc děkujeme děvčatům a klukům z oddílu TJ Orion, kteří měli na starost hladký průběh na stanovištích. Měřili časy, vzdálenosti a počty úspěšných pokusů v jednotlivých disciplínách a následně zapisovali dětem výsledky do připravených kartiček.

Také děkujeme za velkou pomoc kamarádkám a rodinným příslušníkům.

A samozřejmě všem dětem, které se sportovního klání zúčastnily.

Jana Šimečková a Radka Mihaličková

 

FOTOGALERIE ZDE...

 

 

 

 

 

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
YmY5YjMwMG