Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

4. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV

SK Olympie uspořádala již 4. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Kovová barva oblohy a nepřestávající proudy deště během celého pátku 1. září nedávaly našemu sobotnímu volejbalovému turnaji velkou naději. Připadalo nám tedy jako zázrak, když jsme se v sobotu ráno sešli na suchém multifunkčním hřišti a nepršelo! A bylo nám přáno celý den.

Deset týmů bylo rozlosováno do dvou skupin, ve kterých se během dopoledne utkaly všechny navzájem. Odpoledne následoval zápas o 9. místo a pokračovaly další. Nakonec měli diváci možnost shlédnout dva nádherné vyrovnané zápasy o třetí a první místo.

Naše družstvo SK Olympie vybojovalo bronzovou medaili a porazilo tak vítěze druhého ročníku turnaje, tým Vinotéka. Stříbrnou medaili získal KUK (Kostelec u Křížku) a celkovým vítězem turnaje a majitelem putovního poháru se stal tým Rodinka. Všem ještě jednou blahopřejeme.

Po vyhlášení výsledků a předání cen si každý hráč mohl opéct špekáček a využít bohaté nabídky místní restaurace. Krásný den nám na závěr zpříjemnila kapela Helicid, které se navíc povedlo roztančit velkou část hráček a hráčů.

Děkujeme všem sponzorům (Remax Invest, Vinotéka Dolní Břežany, Antonín Přikryl) za pěkné ceny a firmě GARDEO za dodané dřevo. Rovněž děkujeme fanouškům a samozřejmě všem zúčastněným sportovcům.

Těšíme se na vás zase za rok, na jubilejním pátém ročníku.

Jana Šimečková

FOTOGALERIE

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
ZGFhYzk