Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Břežanský biograf - ohlédnutí

Návštěvnost našeho biografu strhává rekordy. Přestože uvádíme kapacitu sálu 50 míst, můžeme přidat i další židle a sál trochu „nafouknout“. Stalo se nám už v minulých letech, že na rodinná představení přišlo 70 dětských diváků v doprovodu rodičů. Tentokrát ale sál zaplnili pouze dospělí, a to v neuvěřitelném počtu 87! Snímek „Po čem muži touží“ se stal tedy absolutním vítězem v počtu diváků. Bohemian Rhapsody nezůstala o moc pozadu (81) a bronzovou medaili pak získal remake filmu Zrodila se hvězda (52). Z dětských filmů měl největší návštěvnost Pat a Mat: Zimní radovánky (57).

Váš zájem o nabízené filmy nás opravdu velmi těší. Budeme se i nadále snažit o výběr kvalitních snímků. Na září zatím prozradíme jeden titul, na který se již určitě těšíte, a to úspěšnou českou komedii Ženy v běhu.

A teď hurá na prázdniny, užijte si krásné léto a 5. září na shledanou v našem biografu.

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
MDA5N