Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Břežanský biograf - Pat a Mat: Zimní radovánky

Pat a Mat se opět dostanou do několika šlamastyk, ať už jde o sněhovou vánici, rozpadlý stromeček nebo nefunkční rachejtle. Kamarádi se snaží potíže vyřešit kreativními nápady, ze kterých nakonec vzniknou třeba vánočně ozdobené štafle.
Pat a Mat: Zimní radovánky
sobota 16. února od 16 hodin                 

Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra. Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.

Česko, 2018, 60 min, mládeži přístupný
Režie: Marek Beneš

Rezervace lístků

 

 

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
MTM1YTE0