Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Břežanský biograf - Pat a Mat znovu v akci

Dva známí nešikové z televizních obrazovek se znovu vracejí v celovečerním filmu, ve kterém tentokrát i promluví. Opět si dokáží poradit s každou situací, ale jak už tušíme, tak tím nejabsurdnějším a zásadně překombinovaným řešením.
Pat a Mat znovu v akci
sobota 17. listopadu od 16 hodin                 

Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pata a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky. Pro kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Vyčistit komín? Postavit nový plot? Naši kutilové si dokáži poradit s každým problémem. Kutění je pro ně zábava a dokážou si ho patřičně užít. Našim kutilům vůbec není cizí ani moderní řešení, a tak se stanou odborníky ve využití solární energie nebo instalaci bezpečnostních kamer.

Česko, 2018, 75 min, mládeži přístupný
Režie: Marek Beneš

Rezervace lístků

 

 

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
NzcyMGIyOD