Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

BŘEŽANSKÝ DĚTSKÝ DESETIBOJ

První sobotu nového roku měly děti opět možnost strávit sportem. V krásné břežanské sportovní hale se konal již druhý ročník dětského desetiboje. Z původně přihlášených 111 dětí se v posledních dnech 24 pro nemoc omluvilo, ale noví zájemci stihli po páteční výzvě doplnit stav závodníků na konečných 95.

Stejně jako vloni byly děti rozděleny do třech věkových skupin. Nejmladší skupina A začínala v 8 hodin a skupina C uzavírala celodenní klání v 17 hodin. Každé dítě obdrželo svoji kartičku s deseti disciplínami, se kterou se přesouvalo po jednotlivých stanovištích. Ta zabezpečovaly starší žákyně Orionu: měřily časy, vzdálenosti a počty úspěšných pokusů v jednotlivých disciplínách. Výsledky průběžně zapisovaly do kartiček.

Atmosféra celého turnaje byla úžasná. Děti bojovaly s velkým nasazením, podávaly skvělé výkony a trpělivě čekaly na stanovištích, kde se jich občas sešlo víc. Při slavnostním vyhlašování si proto zasloužily odměny nejen vítězové, ale všichni zúčastnění.

Vítězové jednotlivých kategorií:

                                   

Děkujeme Obci Dolní Břežany za poskytnutí dotace, dobrovolníkům za pomoc a děvčatům z oddílu TJ Orion Praha za celodenní péči o malé sportovce.

Na všechny závodníky se budeme těšit opět za rok.

Jana Šimečková a Radka Mihaličková, Sportovní komise Dolní Břežany

FOTOGALERIE

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
YWNmNDU3