Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

DEMONSTRACE V DOLNÍCH BŘEŽANECH

V úterý 28. 5. proběhla po celé republice další vlna demonstrací za nezávislost justice, pořádaná ve spolupráci se spolkem Milion chvilek pro demokracii. Dolní Břežany patří mezi více než 240 měst a obcí, které se včerejší akce zúčastnily.

V 18:30 se tak na náměstí Na Sádkách sešlo zhruba 300 občanů, kteří přišli vyjádřit své obavy o zachování nezávislé a nemanipulovatelné justice a zároveň svůj požadavek na demisi premiéra s nehorázným střetem ekonomických a politických zájmů. Z pódia k účastníkům promluvilo několik řečníků, zaznělo prohlášení spolku Milion chvilek pro demokracii i prohlášení organizátorů včerejší akce. Po závěrečné hymně, doprovázené zvuky saxofonu, se občané pokojně rozešli.

Během akce se vybral příspěvek na činnost Milionu chvilek ve výši 6 710 Kč, který byl zaslán na transparentní účet spolku. Za účast i dary děkujeme!

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
NTg1ODkz