Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Halový volejbalový turnaj v Dolních Břežanech

V neděli 7. ledna se v břežanské nové sportovní hale uskutečnil volejbalový turnaj smíšených družstev. Patnáct přihlášených týmů bylo rozlosováno do tří skupin, ve kterých odehrály 10 vzájemných zápasů. Velikost haly umožnila hrát současně na třech kurtech, takže zápasy pěkně odsýpaly. Během celého turnaje bylo možné se občerstvit v bufetu, guláš a zelňačka voněly a lákaly na dálku.

Po dohrání byly vytvořeny dvě finálové skupiny, v první se bojovalo o 1. - 3. místo, ve druhé o 4. - 6.místo. V nejnapínavějším zápase o zlatou medaili těsně zvítězil tým Ideal nad místní SK Olympií.

Pořadí:

  1. Ideal
  2. SK Olympie
  3. Rodinka
  4. Sladidla
  5. Schody
  6. Problém

Cenu za nejlepšího smečaře získal Lukáš Gucký z týmu Ideal, nejlepší nahrávačkou byla vyhlášena Katka Přikrylová z SK Olympie a nejmladším hráčem Michal Mihaliček z Rodinky.

Děkujeme Obci Dolní Břežany za poskytnutí dotace a sponzorům DB FIT Dolní Břežany a Olivův pivovar za ceny pro vítěze.

Děkujeme také všem týmům a jejich fanouškům a budeme se těšit na další ročník.

Radka Mihaličková a Jana Šimečková, Sportovní komise Dolní Břežany

Fotogalerie


 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
MWU1M