Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

VARHANY ZNĚJÍCÍ 2018

MAS Dolnobřežansko si vás dovoluje pozvat na sedmý ročník mezinárodního varhanního festivalu Varhany znějící 2018. Tentokrát budou představeny památné varhany na Slánsku a Dolnobřežansku, a to nejen na vlastních festivalových koncertech, ale také při putování za varhanami v obou regionech.

Pro obyvatele Dolnobřežanska nabízíme putování za varhanami na Slánsku, které se uskuteční v sobotu 15.9.2018. Provázet nás bude varhaník Pavel Černý, který kromě představení historie každého nástroje nám v malém koncertu každý nástroj představí i po zvukové stránce. Zajištěna je společná doprava i oběd. Na putování je nutné se přihlásit! Za putování zaplatí účastníci příspěvek 200Kč/os.

Na našem území jsou naplánovány 2 koncerty, ve Zlatníkách (pondělí  10.9.2018) a v Psárech (středa 12.9.2018), vstup zdarma. Další 3 koncerty se uskuteční na Slánsku.

Program celého festivalu je zde: http://www.varhany.slansko.cz/program.

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
NDRmOG