Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

VIGVAM - TRÉNINK PAMĚTI

V pondělí 26. března 2018 se v prostorách našeho Kulturního a informačního centra uskutečnil kurz „Tréninku paměti“. Semináře pořádaného organizací VIGVAM, z.ú. se zúčastnilo 15 seniorů z Dolních Břežan a okolí.

Lektorkou byla Bc. Karla Štětková, trenérka paměti I. stupně, členka České společnosti pro trénink paměti a mozkový jogging. Seniory seznámila s přínosy pravidelné práce s pamětí a zaměřila se tentokrát na trénink krátkodobé a dlouhodobé paměti. Účastníci kurzu měli možnost si jednotlivé techniky vyzkoušet na řadě zajímavých úkolů a získali spoustu materiálů na domácí procvičování.


Díky podpoře MAS Dolnobřežansko z Programu na podporu regionálních aktivit pro rok 2018 byla akce pro seniory zcela zdarma, a to včetně malého občerstvení, které ještě více podtrhlo příjemnou atmosféru celého semináře.

Organizace Vigvam plánuje volné pokračování Tréninku paměti, a to v květnu a červnu 2018. Sledujte www. vigvam-db.cz nebo se přijďte informovat do Kulturního a informačního centra v Dolních Břežanech, Na Panský 11, a to každé úterý v 13 – 15h.

Stávající účastníci jistě nezapomenou přijít, ostatní si to prosím zapište… :)

Těší se na Vás

Tým VIGVAM

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
YTVjOTY