Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

VÝSADBA ALEJE 17. LISTOPADU

U příležitosti oslav 30. výročí Sametové revoluce připravila Obec Dolní Břežany akci, v rámci které bude podél cesty pro pěší a cyklisty, která spojuje Dolní Břežany a Točnou vysazena alej 17. listopadu. Vysazeno zde bude celkem 51 okrasných a 26 ovocných stromů. KDY: sobota 16. listopadu od 9 hodin. KDE: na konci úvozu (na cestě ve směru od ulice V Úvozu).

Vzhledem k velkému zájmu veřejnosti o tento typ aktivit, nabízíme tímto všem dobrovolníkům, místním školám i spolkům možnost se do sázení zapojit. Sázení bude probíhat pod odborným dohledem zkušených zahradníků, účastníci dostanou instruktáž.

Všem dobrovolníkům doporučujeme vhodnou pevnou obuv. Máte-li možnost, vezměte s sebou také lopaty, palice na zatloukání kůlů, zahradnické nůžky a pracovní rukavice.

Na místě bude zajištěno malé občerstvení.

Předem děkujeme za Vaši ochotu zapojit se a pomoci!

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
ZGM3YTAwZG